REKLAMA
REKLAMA

Caras: Polska zasłużyła na wygraną

dodał: pmamczak  |  źródło: Kadra.pl  |  12.09.2012 00:50
Reprezentacja Polski wygrała 2:0 z Mołdawią w swoim drugim meczu eliminacji do mistrzostw świata w Brazylii w 2014 roku. Poniżej prezentujemy zapis pomeczowej konferencji prasowej z udziałem selekcjonera gości - Iona Carasa.

- Polakom gratuluję zwycięstwa, ta drużyna bardziej na nie zasługiwała od nas. Decydującym momentem był pierwszy gol z rzutu karnego. Mam wrażenie, że karny nie był do końca przyznany słusznie, choć nie chcę szerzej tego komentować. Stało się, trudno, ten gol "popchnął" mecz do przodu. Nasza gra była w miarę dobra. Stworzyliśmy sobie kilka okazji do strzelenia gola, ale jak wiadomo, nie udało się go uzyskać. Polakom życzę zwycięstw w kolejnych spotkaniach.

- Widać, że Suvorov nie gra w podstawowym składzie Cracovii. To, co dziś pokazał, to nie jest ten poziom, co kiedyś. Jego kontrakt kończy się z końcem roku i mam nadzieję, że w przyszłości będzie miał okazję udowodnić, że jest dobrym zawodnikiem.

- Anglia to jest siła, przez którą ciężko się przebić. W meczu z Polską mogliśmy pozwolić sobie na więcej. Spotkanie z Anglią trochę nas zdołowało, we Wrocławiu byliśmy jednak bardziej zrelaksowani. Szkoda, że nie udało się strzelić gola kontaktowego.

z Wrocławia - Przemysław Mamczak
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco