REKLAMA
REKLAMA

Polanski: Z Anglią idzie wygrać

dodał: pmamczak  |  źródło: Kadra.pl  |  12.09.2012 01:36
Eugen Polanski po meczu z Mołdawią stwierdził, że zespół pokazał charakter. Polak z niemieckim paszportem uważa, że "biało-czerwoni" mogą powalczyć o kolejny korzystny rezultat w starciu z Anglią.

- Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo, ale problem był w tym, że nie zrobiliśmy wielu rzeczy, aby było nam łatwiej. Myślę, że nie wszystko nam wyszło. W defensywie musieliśmy za dużo biegać za piłką i rozrzucili nas po całym boisku. Potem jak mieliśmy piłkę, to... tak gra się bardzo ciężko. Ale nas teraz to nie obchodzi. Gdybyśmy wygrali 5:0, 4:0 czy 2:0, to mamy trzy punkty, a w dwóch meczach cztery. Myślę więc, że jest dobrze - stwierdził Polanski.

- Myślę, że po zwycięstwie atmosfera jest zawsze lepsza, niż jak się przegrywa albo coś się nie udaje. Sądzę, że w drugiej połowie meczu w Czarnogórze każdy widział jak zagraliśmy, gdy przegrywaliśmy 1:2. Nie było łatwo, ale chyba drużyna pokazała charakter - dodał.

- Myślę, że jednym z faworytów w grupie jest Anglia. Ale dziś zremisowali. To dobrze. Myślę, że idzie z nimi wygrać. Jak już mówiłem, to będzie całkiem inny mecz. Oni będą faworytem i może to lepiej dla nas - zapowiedział "Ojgen".

z Wrocławia - Przemysław Mamczak
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco