REKLAMA
REKLAMA

Błaszczykowski: Nie jestem zadowolony

dodał: pmamczak  |  źródło: Kadra.pl  |  12.09.2012 01:48
Jakub Błaszczykowski pomimo gola i asysty zaliczonych w meczu z Mołdawią nie był do końca zadowolony z przebiegu wtorkowego spotkania. Kapitan reprezentacji Polski dość krytycznie wypowiedział się o grze "biało-czerwonych".

- Nie uważam, że straciliśmy dwa punkty w meczu z Czarnogórą. Wydaje mi się, że z przebiegu spotkania możemy być zadowoleni z tego remisu. Z meczu z Mołdawią jednak nie jestem zadowolony. Jedyny pozytyw w tym wszystkim to było to, że wygraliśmy to spotkanie - powiedział kapitan reprezentacji Polski.

- Zdaję sobie sprawę, że strzelać gola w każdym z kolejnych spotkań będzie niezwykle trudno, chociaż nie myślę o tym. Myślę po prostu o tym, aby rozegrać jak najlepszy następny mecz i to jest dla mnie najważniejsze - dodał.

- Przede mną jest powrót do klubu i gra w piłkę. Miesiąc czasu to naprawdę jest sporo. Tych meczów do rozegrania w klubie jest dużo, nie ma co ukrywać. Wydaje mi się, że na to by pomyśleć i porozmawiać o Anglikach będzie jeszcze czas - ocenił Błaszczykowski.

z Wrocławia - Przemysław Mamczak
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco