REKLAMA
REKLAMA

Stolarczyk: Liczymy na nowych zawodników

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  16.07.2015 20:16
Dyrektor sportowy Pogoni Szczecin Maciej Stolarczyk zapewnia, że transfery poczynione przez klub wzmocniły zespół, a zakupieni piłkarze posiadają duże umiejętności - donosi oficjalna strona internetowa "Portowców".

- Uważam, że zawodnicy, którzy do nas trafili stanowią dobrą jakość. Na nich liczymy. Na pozycji defensywnego pomocnika grali Mateusz Matras i Sebastian Rudol. Są też inni piłkarze, którzy mogą tam występować. Nie uważam, że zespół został osłabiony, a wręcz przeciwnie - stwierdził.

- Pozyskujemy zawodników z określonym potencjałem. Nasz plan jest długofalowy. Takie mamy kryteria. Nie ma to być zawodnik jedynie na najbliższy sezon. Drużyna ma robić stopniowy progres. Obcokrajowcy także zgłaszają akces gry w naszym zespole, ale oni też muszą prezentować określony poziom - dodał Stolarczyk.

W tym okienku transferowym do Pogoni przybyli tacy zawodnicy jak: Jakub Czerwiński, Jarosław Fojut, Jakub Słowik, Miłosz Przybecki oraz Takafumi Akashi, który dotychczas był wypożyczony z FK Ufa.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco