REKLAMA
REKLAMA

Siedem transferów w The Championship

dodał: sobmar  |  źródło: BBC  |  03.08.2018 08:35
Siedem transferów w The Championship

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Siedem transferów sfinalizowały w ostatnich dwóch dniach kluby z The Championship. Tuż przed rozpoczęciem sezonu swoje składy uzupełniły Sheffield United, Bristol City, Nottingham Forest, Bolton Wanderers, Stoke City i Middlesbrough.

W trzech przypadkach zatrudnieni zostali bramkarze. I tak Bristol City na zasadzie wolnego transferu zatrudniło byłego golkipera Brighton Nikiego Maenpaa, z którym podpisało roczny kontrakt. Z kolei po odejściu z Bristolu do Nottingham Forest przeniósł się jego rówieśnik Luke Steele, który z nowym klubem związał się na dwa lata. Roczną umowę z Middlesbrough parafował z kolei 34-letni Andy Lonergan, które przez ostatnie siedem lat występował w Leeds United.

Z Premier League piłkarzy pozyskało z kolei Sheffield United. Szable wypożyczyły z Liverpoolu napastnika Bena Woodburna, a z Manchester City na zasadzie wolnego transferu ściągnęły obrońcę Keana Bryana, z którym podpisały trzyletni kontrakt.

Z Evertonu do Stoke City przeniósł się obrońca Ashley Williams, który został przez Potters wypożyczony na rok. Linię pomocy wzmocnili natomiast Bolton Wanderers, który zatrudnili Luke'a Murphy'ego, podpisując z nim dwuletnią umowę.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco