LE: Skromna wygrana Arsenalu

Jakub Rzeźniczak
Obserwuj nas w
Na zdjęciu: Jakub Rzeźniczak

Na zakończenie rywalizacji w fazie grupowej Ligi Europy, Arsenal skromnie 1:0 przed własną publicznością Karabach. Jedyną bramkę meczu zdobył Alexandre Lacazette.

Czytaj dalej…

Od początku inicjatywa należała do podopiecznych Unaia Emery’ego, których ataki przyniosły efekt w 16. minucie. Po podaniu Ozila, piłkę w polu karnym dostał Alexandre Lacazette i pewnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi.

W kolejnych minutach Kanonierzy kontrolowali wydarzenia na boisku i utrzymali korzystny dla siebie wynik do końca pierwszej połowy.

W drugiej połowie oba zespoły szukały swoich okazji, ale wynik ostatecznie nie uległ zmianie. Najlepsze sytuacje po stronie gospodarzy miał zdecydowanie Nketieh, ale nie udało mu się trafić do siatki.

Arsenal – FK Karabach 1:0 (1:0)

1:0 Lacazette 17′