Championship: Szable przegoniły Kanarki, asysta Grosickiego

Kamil Grosicki

Sheffield United wygrało w sobotę z Queens Park Rangers (62 minuty Pawła Wszołka) 1:0 i zostało nowym wiceliderem The Championship. Szable wykorzystały remis w spotkani West Bromwich Albion z Norwich City (1:10).

Wynik ten był też korzystny dla Middlesbrough, które pokonało na wyjeździe Birmingham City 2:1 i ma już tylko punkt straty do Baggies.

Coraz bliżej strefy barażowej znajduje się Hull City. Zespół Kamila Grosickiego pokonał Sheffield Wednesday 3:0, odnosząc szóste zwycięstwo z rzędu i awansował na dziesiątą pozycję. Polski skrzydłowy zanotował asystę przy pierwszej bramce swojej drużyny.

Mniej powodów do zadowolenia miał Paweł Olkowski (90 minut gry), bowiem jego Bolton Wanderers przegrali 1:2 z Bristol City i spadli na przedostatnie miejsce w tabeli.