Wygrane Monaco i Angers

Kamil Glik

Gracze Monaco wygrali u siebie z Nantes 1:0. Kamil Glik rozegrał cały mecz w szeregach gospodarzy. W innym meczu tej kolejki piłkarze Angers pokonali Nice 3:0.

Co działo się na stadionie wicemistrzów Francji? Do przerwy zobaczyliśmy tylko jedno trafienie. W 13. minucie na listę strzelców wpisał się Martins.

Jak się finalnie okazało, była to jedyna bramka tego wieczora w tej konfrontacji. Gospodarze, dzięki tej wygranej, opuścili strefą spadkową.

Jak wyglądała zaś potyczka na Stade Raymond-Kopa? Gospodarze objęli prowadzenie tuż przed przerwą. W 44. minucie z rzutu karnego nie pomylił się Bahoken.

W drugiej połowie podopieczni Moulina zdobyli kolejne dwa trafienia. Golkipera przyjezdnych pokonali kolejno Fulgini i Lopez. Ostatecznie zawodnicy Angers wygrali ze swoimi przeciwnikami 3:0.