REKLAMA
REKLAMA

Kohfeldt: To był dla nas bardzo trudny mecz

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  09.03.2019 12:20
Kohfeldt: To był dla nas bardzo trudny mecz

Bundesliga

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Werder wygrał u siebie z FC Schalke 04 Gelsenkirchen 4:2 w piątkowym meczu niemieckiej Bundesligi. Florian Kohfeldt, trener bremeńczyków, przyznał, że to było niezwykle trudne spotkanie dla jego podopiecznych.

- Możemy podziękować Juriemu Pavlence, bo w pierwszej fazie meczu dobrze bronił. Kilka razy mogliśmy stracić bramkę w tych początkowych 30 minutach - powiedział Kohfeldt na pomeczowej konferencji prasowej.

- Schalke grało bardzo dobrze. Pokazali pasję i ducha walki. Szybko przechodzili z piłką do ataku, a my nie potrafiliśmy sobie z tym wystarczająco dobrze poradzić - dodał.

- Udało nam się wyrównać przy pierwszej tak naprawdę dobrej naszej sytuacji. Potem graliśmy już lepiej i stwarzaliśmy sobie więcej okazji - dodał.

- Gdyby Schalke trafiło na 2:0 w pierwszej połowie, to byłoby nam bardzo ciężko. To był dla nas bardzo trudny mecz - przyznał.

Jego podopieczni zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Bayerem 04 Leverkusen.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

bundes | 10.03.2019 10:43

Graliśmy średni mecz i Pavlenka pozwolił nam w nim pozostać, a później masa szczescia po naszej stronie bo i gol Rashicy i Kruse mogły spokojnie być przez VAR zblokowane.
Jak wiele razy pisałem GB jaki jest taki jest, ale nikt tak nie zawodzi jak Augustinson po którym się dużo dużo więcej spodziewałem i jak ktoś pisał niech dają 10 i sprzedać go bez większego problemu.kadra.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy