REKLAMA
REKLAMA

Kohfeldt z nowym kontraktem

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  30.07.2019 16:56
Kohfeldt z nowym kontraktem

Piłki w siatce  |  fot. Sport Pictures

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Szkoleniowiec Werderu Brema Florian Kohfeldt podpisał nowy kontrakt z klubem. Umowa będzie obowiązywała do czerwca 2023 roku.

- Florian i jego sztab szkoleniowy wykonali wspaniałą pracę w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Od czasu, gdy w październiku 2017 roku objął stanowisko pierwszego trenera, widać wyraźny postęp w zespole – powiedział dyrektor klubu Frank Baumann.

- Florian ma jasną wizję, jak każda osoba i cała drużyna powinna zachowywać się na boisku i w ten sposób ukształtował styl gry, który oznacza atrakcyjną i ofensywną piłkę – kontynuował.

- Można poczuć, że chce ulepszać drużynę każdego dnia, ale także klub i że łączy w sobie wiele pasji ze swoją pracą. Tym bardziej cieszymy się, że zdecydował się kontynuować tę drogę razem z nami. Po raz kolejny podkreśla swoją niezwykłą identyfikację z Werderem Brema – dodał Baumann, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

- Otrzymałem tutaj szansę jako młody trener w bardzo trudnym momencie i cieszę się, że w ciągu ostatnich dwóch lat stworzyliśmy dobre podstawy. Jestem przekonany, że to dla nas dopiero początek. Nie mogę się doczekać, aby kontynuować pracę z całym moim zespołem trenerskim. Wspólnie udało nam się przyśpieszyć rozwój Werderu, który zwiększył także apetyt wśród kibiców. Bardzo cieszę się, że możemy teraz podążać tą drogą – powiedział trener Florian Kohfeldt po podpisaniu nowej umowy.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

sztEFFEn | 30.07.2019 22:30

Dobrze, że zostaje. Przy nim widać w Werderze jakiś potencjał. Szkoda, że stracił Kruse, ale może kogoś wartościowego sprowadzą. Oby Werder wrócił do lat świetności.

bundes | 30.07.2019 20:41

Bardzo dobra wiadomość teraz dajcie mu jakieś znaczące transfery!!!kadra.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy