Rennes z trzema oczkami

Ligue 1
Obserwuj nas w
Na zdjęciu: Ligue 1

Gracze Strasbourga przegrali z Rennes 0:2. Goście jak na razie mają komplet wiktorii w tej kampanii.

Czytaj dalej…

Jak wyglądał ten mecz? Na pierwszego gola w tej potyczce czekaliśmy tylko do 16. minuty. Wtedy to bramkę dla Rennes zdobył Grenier.

Osiem minut potem na uderzenie zdecydował się Da Costa. Czujnie w bramce rywali spisał się jednak Mendy i cały czas mieliśmy 1:0 dla gości.

W 40. minucie gospodarze mogli doprowadzić do wyrównania. Rzutu karnego nie wykorzystał jednak Martin.

Zemściło się to kilka minut po zmianie stron. Wówczas na listę strzelców wpisał się Niang i zrobiło się 2:0 dla przyjezdnych.

W 84. minucie czerwoną kartką został ukarany Ndour (dwie żółte) i od tego momentu gospodarze musieli sobie radzić w dziesięciu.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i goście zanotowali trzeci triumf w tym sezonie.

Strasbourg – Rennes 0:2 (0:1)

0:1 Grenier 16′