REKLAMA
REKLAMA

Kohfeldt dementuje doniesienia ws. BVB

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bulinews.com  |  03.10.2019 15:06
Kohfeldt dementuje doniesienia ws. BVB

Bundesliga

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Ostatnio w mediach pojawiły się głosy, że nowym trenerem Borussii Dortmund może zostać Florian Kohfeldt. Szkoleniowiec Werderu Brema zdementował te doniesienia.

- Zwykle nie komentuje tego typu plotek. Jednak w tym przepadku muszę zrobić wyjątek, bo sytuacja ta sprawia, że nie szanuje się Luciena Favre'a. Trzy miesiące temu podpisałem nową umowę z klubem. Jestem trenerem Werderu i nie planuje zmian - mówił 36-latek.

Odnotujmy, że kontrakt Kohfeldta obowiązuje do 2023 roku. Urodzony w Siegen trener jak na razie w roli opiekuna teamu z Bremy zaliczył 71 meczów, notując w nich 32 zwycięstwa, 19 remisów i 20 porażek.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

rebuzz | 03.10.2019 15:49

Ja myślałem, że to są plotki przez duże "P". Plotki, ploteczki, które przejdą bez większego echa i zwyczajna kaczka dziennikarska. Jeżeli jednak sam zainteresowany się wypowiedział, to chyba w Niemczech musieli dużo plotkować ....

A co do trenera Favre to wiadomo jest to jego sezon prawdy. Jeżeli w tym roku zdobędziemy tylko puchar Niemiec, albo nie wygramy nic (nawet po walce do 34 kolejki i stracie gola ze spalonego w 93 minucie) to żegnamy się z tym Panem. Ma postawione konkretne wymagania i w końcu nie ma wymówek. Jeżeli się uda to świetnie, jeżeli nie to cierpliwość się już chyba wszystkim skończyła.

Pozdrawiam
HEJA BVB!!kadra.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy