REKLAMA
REKLAMA

Radrizzani: Leeds może rywalizować z Man City

dodał: sobmar  |  źródło: BBC  |  14.10.2019 17:54
Radrizzani: Leeds może rywalizować z Man City

Mateusz Klich  |  fot. ASInfo

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Właściciel Leeds United Andrea Radrizzani uważa, że w niedalekiej przyszłości jego klub mógłby rywalizować z Manchester City. Stać by się tak mogło, o ile Pawie zyskałyby nowego inwestora.

Klubem interesują się ponoć trzy osoby lub firmy, w tym Qatar Sports Investments, do którego należy Paris Saint Germain.

- Opcja Qatar Sports Investments i Nassera (al-Khelaifiego) - przede wszystkim, to przyjaciele, mamy od dłuższego czasu dobre stosunki. Mają możliwość sprawić, by ten klub rywalizował z Manchester City , więc dla kibiców to by mogła być wspaniała okazja - powiedział Radrizzani w rozmowie z The Times.

Leeds, którego barwy reprezentuje Mateusz Klich, mają się także interesować kibic klubu, rezydujący na co dzień w USA, a także właściciel jednego z włoskich klubów. Klub z Elland Road został przejęty przez Radrizzaniego w 2017 roku, a w ubiegłym roku odsprzedał on 10% udziałów firmie inwestycyjnej związanej z San Francisco 49ers, grającymi w NFL.

Pawie, które w Premier League nie grały od 2004 roku, zajmują obecnie w The Championship piąte miejsce, ze stratą dwóch punktów do prowadzącego West Bromwich Albion.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

The_Normal_One | 16.10.2019 11:53

Racja, niech najpierw awansują do PL a później się w niej utrzymają. Do wiosny w Championship Leeds jest liderem, a później frajersko tracą punkty, a taka sytuacja miała miejsce już kilka razy. Lubię ich i życzę im awansu, ale do zagrożenia choćby WHU czy Arsenalowi to jeszcze lata świetlne.

ZSh | 15.10.2019 09:39

Pamiętam jak zdobyli mistrzostwo w 1992 roku. Wtedy mieli pakę John Lukic w bramce, później Tony Dorigo, Fireclough, Gary Speed, Gary Mcallister, Gordon Strachan, superstrzelec Lee Chapman i oczywiście Eric Cantona... Sentyment do Leeds pozostał do teraz i życzę im jak najlepiej ale do City to im brakuję lekko z 15 lat inwestycjikadra.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy