REKLAMA
REKLAMA

Piszczek: Nie zdobyłem z kadrą żadnego medalu i czuję niedosyt

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  18.11.2019 21:15
Piszczek: Nie zdobyłem z kadrą żadnego medalu i czuję niedosyt

Łukasz Piszczek  |  fot. ASInfo

Piłkarze wracają na boiska!
- Z jednej strony nie zdobyłem z drużyną narodową żadnego medalu i czuję z tego powodu niedosyt. Grałem jednak na czterech wielkich turniejach mistrzowskich, reprezentowałem Polskę, co napawa mnie dumą - powiedział Łukasz Piszczek podczas konferencji prasowej.

Łukasz Piszczek we wtorek w ostatnim meczu eliminacji Euro 2020 przeciwko Słowenii po raz ostatni zagra w barwach reprezentacji Polski.

Obrońca grał z orzełkiem na piersi przez 12 lat, rozegrał 65 meczów i strzelił trzy gole. Wystąpił na takich turniejach jak mistrzostwa Europy 2008, 2012 i 2016, a także mistrzostwa świata 2018.

- Czy czuję się spełnionym reprezentantem? Ciężko powiedzieć. Z jednej strony nie zdobyłem z drużyną narodową żadnego medalu i czuję z tego powodu niedosyt. Grałem jednak na czterech wielkich turniejach mistrzowskich, reprezentowałem Polskę, co napawa mnie dumą. Bardzo udany dla mnie, jak i dla całej kadry był zwłaszcza okres eliminacji mistrzostw Europy 2016, jaki i samo EURO we Francji. Te piękne momenty na pewno na zawsze zachowam w swojej głowie - skomentował defensor.

- Przez ostatnie półtorej roku nie było mnie w kadrze, ale wcześniej grałem w drużynie narodowej przez tak długi okres czasu, że nadal jestem przyzwyczajony do atmosfery w reprezentacji. Co prawda zmienił się selekcjoner, ale z trenerem Jerzym Brzęczkiem znamy się nie od dzisiaj. Dlatego nie czuję się na kadrze obco. Chcę po prostu jutro dobrze wejść w mecz i rozegrać udane spotkanie - dodał 34-latek.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco