Strasbourg z trzema oczkami

Ligue 1
Na zdjęciu: Ligue 1

Zawodnicy Bordeaux – w meczu francuskiej ekstraklasy – przegrali ze Strasbourgiem 0:1. Jedyną bramkę dla triumfatorów zdobył Ajorque.

Co działo się w tej konfrontacji? Do przerwy tym spotkaniu goście prowadzili jednym trafieniem. W jedenastej minucie bramkę zdobył Ajorque, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym gospodarzy i pokonał kompletnie zdezorientowanego bramkarza Żyrondystów.

Więcej goli w tym spotkaniu już nie padło. Ostatecznie zatem zawodnicy Strasbourga pokonali swoich rywali 1:0. W tym momencie gospodarze są na siódmym miejscu. Do tej pory zgromadzili 26 punktów. Natomiast przyjezdni okupują 13. lokatę. Jak na razie zawodnicy tej ekipy zdobyli 24 oczka.

W następnej kolejce piłkarze z Bordeaux zagrają na wyjeździe z Rennes. Z kolei rywale podejmą u siebie St. Etienne.

Bordeaux – Strasbourg 0:1 (0:1)

0:1 Ajorque 11′