Championship: Remis na The Valley, asysta Grosickiego

dodał: sobmar  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  14.12.2019 01:20

Kamil Grosicki  |  fot. ASInfo

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
W pierwszym meczu 22. kolejki The Championship Charlton Athletic zremisowało u siebie z Hull City 2:2. Addicks byli bardzo bliscy zwycięstwa w tym spotkaniu, ale ostatecznie musieli zadowolić się punktem.

Gospodarze prowadzili do przerwy, ale dwie minuty po wznowieniu gry, po dośrodkowaniu Kamila Grosickiego wyrównał Jarrod Bowen. Już trzy minuty później z bliska piłkę do siatki Tygrysów wpakował Naby Sarr i gdy wydawało się już, że trzy punkty zostaną w Londynie, Hull drugi raz doprowadziło do remisu. Po główce Keane'a Lewis-Pottera bramkarz Dillon Phillips sparował piłkę na słupek, ale ta odbiła się od jego głowy i przetoczyła się za linię. Tym samym seria spotkań Charlton bez zwycięstwa w lidze przedłużona została do dziesięciu.

Charlton Athletic - Hull City 2:2 (1:0)

1:0 Pratley 34'