Watford zatrzymał Man Utd

Ole Gunnar Solskjaer

Manchester United przegrał na wyjeździe z Watfordem FC w spotkaniu w ramach 18. kolejki angielskiej ekstraklasy. Czerwone Diabły zakończyły zatem serię sześciu meczów bez porażki.

Gospodarze przystępowali do swojej potyczki, chcąc za wszelką cenę przerwać passę bez zwycięstwa. Z kolei team z siedzibą na Old Trafford liczył na spokojną wiktorię, dzięki której mógł zadomowić się na piątej pozycji w ligowej tabeli.

W pierwszych trzech kwadransach rywalizacji żadnej ze stron nie udało się zdobyć bramki. W każdym razie bliżsi tego wydawali się podopieczni Ole Gunnara Solskjaera. W 36. minucie Jesse Lingard mógł strzelić gola, ale nieznacznie chybił.

Po zmianie stron Watford natomiast zdołał wypracować sobie dwubramkowe prowadzenie. Wynik rywalizacji otworzył w 50. minucie Ismaila Sarr, popisując się efektownym strzałem z prawej nogi. Z kolei 240 sekund później do siatki trafił Troy Deeney, wykorzystując rzut karny. Gospodarze wygrali tym samym 2:0.

Watford FC – Manchester United 2:0 (0:0)