Lewandowski po raz szósty w jedenastce kolejki

Robert Lewandowski

Po raz szósty w tym sezonie w jedenastce kolejki Bundesligi wg magazynu Kicker znalazł się reprezentant Polski Robert Lewandowski. Żaden inny zawodnik nie może się pochwalić takim wynikiem.

Lewandowski został wyróżniony za bardzo dobry występ w wygranym 5:0 meczu z Schalke 04 Gelsenkirchen. Polak już w szóstej minucie otworzył wynik spotkania, a w drugiej połowie asystował przy trafieniu Thiago Alcantary.

Najlepszym zawodnikiem 19. kolejki uznany został piłkarz Borussii M’Gladbach Alassane Plea, który zdobył dwie bramki w wygranym 3:1 meczu z Mainz.