Skromne zwycięstwo Montpellier

Ligue 1
Na zdjęciu: Ligue 1

Zawodnicy Montpellier wygrali na swoim terenie z graczami St. Etienne 1:0. Gospodarze awansowali na piąte miejsce w tabeli.

Pierwsze trafienie w tym spotkaniu miało miejsce w 25. minucie. Wtedy to bramkarza Zielonych pokonał Delort.

Wydawało się, że gospodarze mogą mieć jednak problem z zanotowaniem tutaj kompletu punktów. W końcu w 41. minucie z boiska został usunięty Sambia.

Od tego momentu gospodarze musieli sobie radzić w dziesięciu. Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już jednak zmianie i piłkarze Montpellier pokonali swoich dzisiejszych rywali 1:0.

Aktualnie zawodnicy tego klubu są na piątym miejscu w tabeli. Natomiast goście dziesięć lokat niżej. Trzeba dodać, że piłkarze Zielonych mają jedynie cztery punkty przewagi nad strefą spadkową.

Montpellier – St. Etienne 1:0 (1:0)

1:0 Delort 25′