REKLAMA
REKLAMA

Serie A. Przewidywane składy na 23. kolejkę

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Superscudetto.it  |  08.02.2020 08:50
Serie A. Przewidywane składy na 23. kolejkę

Wojciech Szczęsny  |  fot. Grzegorz Wajda

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów
23 kolejka Serie A upłynie pod znakiem Derby della Madonina, w których Inter Mediolan zmierzy się z AC Milanem. Z innych ciekawych spotkań ciekawie zapowiada się również batalia z udziałem Hellas Werony i Juventusu FC. Wielce prawdopodobne, że w ten weekend na włoskich boiskach polskim kibicom calcio będzie dane zobaczyć aż ośmiu rodaków w akcji.

Przewidywane składy na mecze 23. kolejki Serie A:

AS Roma - Bologna FC:

Roma (4-2-3-1): Pau Lopez – Spinazzola, Mancini, Smalling, Kolarov; Villar, Cristante; Under, Perotti, Kluivert; Dzeko

Bologna (4-2-3-1): Skorupski – Mbaye, Bani, Danilo, Tomiyasu; Schouten, Poli; Orsolini, Soriano, Sansone; Palacio.

ACF Fiorentina - Atalanta BC:

Fiorentina (3-5-2): Drągowski – Milenkovic, Pezzella, Caceres; Lirola, Benassi, Badelj, Pulgar, Dalbert; Chiesa, Cutrone

Atalanta (3-4-1-2): Gollini – Toloi, Palomino, Djimsiti; Hateboer, Pasalic, Freuler, Gosens; Gomez; Ilicic, Zapata.

Torino FC - UC Sampdoria:

Torino (3-4-1-2): Sirigu – Izzo, Lyanco, Nkoulou; De Silvestri, Rincon, Meité, Aina; Berenguer; Millico, Belotti

Sampdoria (4-4-2): Audero – Bereszyński, Colley, Tonelli, Murru; Ramirez, Linetty, Ekdal, Jankto; Gabbiadini, Quagliarella.

Hellas Verona - Juventus FC:

Verona (3-4-2-1): Silvestri – Rrahmani, Kumbulla, Dawidowicz; Faraoni, Amrabat, Miguel Veloso, Lazovic; Zaccagni, Verre; Borini

Juventus (4-3-3): Szczęsny – Cuadrado, Bonucci, De Ligt, Alex Sandro; Bentancur, Pjanic, Rabiot; Douglas Costa, Higuain, Ronaldo.

SPAL Ferrara - US Sassuolo:

Spal (3-5-2): Berisha – Tomovic, Vicari, Bonifazi; Strefezza, Valoti, Missiroli, Castro, Reca; Di Francesco, Petagna

Sassuolo (4-2-3-1): Consigli – Toljan, Romagna, Ferrari, Kyriakopoulos; Locatelli, Obiang; Berardi, Djuricic, Boga; Caputo.

Brescia Calcio - Udinese Calcio:

Brescia (4-3-1-2): Joronen – Sabelli, Cistana, Chancellor, Mateju; Bisoli, Tonali, Dessena; Romulo; Ayé, Balotelli

Udinese (3-5-2): Musso –Becao, Troost-Ekong, Nuytinck; Stryger Larsen, Fofana, Mandragora, De Paul, Sema; Okaka, Lasagna.

Genoa CFC - Cagliari Calcio:

Genoa (3-5-2): Perin – Biraschi, Zapata, Masiello; Ghiglione, Sturaro, Schone, Cassata, Barreca; Pandev, Favilli

Cagliari (4-3-1-2): Cragno – Faragò, Pisacane, Klavan, Pellegrini; Nandez, Oliva, Ionita; Nainggolan; Joao Pedro, Simeone.

SSC Napoli - US Lecce:

Napoli (4-3-3): Meret – Di Lorenzo, Koulibaly, Manolas, Mario Rui; Allan, Lobotka, Fabian Ruiz; Callejon, Milik, Insigne

Lecce (4-3-1-2): Vigorito – Donati, Lucioni, Rossettini, Calderoni; Barak, Majer, Deiola; Saponara; Falco, Lapadula.

Parma Calcio - SS Lazio:

Parma (4-3-3): Radu – Darmian, Iacoponi, Bruno Alves, Gagliolo; Hernani, Brugman, Kurtic; Kucka, Cornelius, Caprari

Lazio (3-5-2): Strakosha – Bastos, Acerbi, Radu; Lazzari, Milinkovic-Savic, Lucas Leiva, Luis Alberto, Lulic; Caicedo, Immobile.

Inter Mediolan - AC Milan:

Inter (3-5-2): Handanovic – Skriniar, de Vrij, Godin; Candreva, Barella, Brozovic, Eriksen, Young; Sanchez, Lukaku

Milan (4-4-2): Donnarumma – Conti, Musacchio, Romagnoli, Theo Hernandez; Castillejo, Kessié, Bennacer, Bonaventura; Ibrahimovic, Rebic.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco