REKLAMA
REKLAMA

Piątek: Zagraliśmy fatalnie w pierwszej połowie [wideo]

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl / Eleven Sports  |  09.02.2020 11:13
Piątek: Zagraliśmy fatalnie w pierwszej połowie [wideo]

Krzysztof Piątek  |  fot. Grzegorz Wajda

Liga niemiecka wróciła do gry!
Krzysztof Piątek w sobotnie popołudnie zaliczył swój pierwszy mecz ligowy w wyjściowym składzie Herthy BSC. Polski zawodnik nie miał powodów do radości, bo ostatecznie jego drużyna przegrała 1:3, co sprawia, że team z Berlina raczej w najbliższych tygodniach będzie musiał się skupić na obronie ligowego bytu.

- Pierwsza połowa była bardzo słaba w naszym wykonaniu. Rozegraliśmy ją fatalnie pod względem konstrukcji akcji i ich kreowania. Ponadto straciliśmy głupią bramkę, po której rywal się cofnął i trudno było się nam przebić przez ten mur - mówił Piątek w rozmowie przed kamerą Eleven Sports.

- Musimy większą ilością zawodników atakować. W każdym razie trzeba dalej pracować. Trzeba wziąć się w garść, zapomnieć o tym meczu i myśleć o tym, co da przyszłość - kontynuował Polak.

- Jak żyje mi się w Berlinie? Na razie jest to droga hotel-trening-hotel-trening. Jestem w trakcie poszukiwania mieszkania, szukam apartamentu, aby gdzieś się zadomowić. Szybko wszystko się dzieje, ale najważniejsza jest praca i trening, więc mam nadzieję, że wszystko się ułoży - mówił były napastnik AC Milanu.

- Plany w Hercie są ambitne. Wiemy, że latem ten zespół będzie wzmacniany. Na razie walczymy o trzy punkty w każdym kolejnym spotkaniu. Na tę kampanię zależy nam na tym, aby znaleźć się gdzieś w okolicach środka tabeli, a w kolejnym sezonie mamy zamiar powalczyć o europejskie puchary - skwitował Piątek.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco