Championship: Leeds obroniło pozycję, grał Klich

dodał: sobmar  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  11.02.2020 22:58

Mateusz Klich  |  fot. Rafał Rusek

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Leeds United (90 minut Mateusza Klicha) przełamało się po dwóch kolejnych porażkach i remisując na wyjeździe 1:1 w ważnym meczu z Brentford utrzymało pozycję wicelidera The Championship. Do dużej niespodzianki doszło natomiast w Nottingham, gdzie miejscowe Forest uległo Charlton Athletic 0:1.

W efekcie gospodarze zamiast awansować na drugą pozycję w tabeli, spadli na piątą.

W spotkaniach u siebie punkty straciły zespoły walczące o utrzymanie - Barnsley i Wigan - co dodatkowo pogorszyło ich sytuację.