Rennes z kompletem

Ligue 1
Obserwuj nas w
Na zdjęciu: Ligue 1

Gracze Rennes wygrali z Nimes 2:1. Dla zawodników gospodarzy oznacza to awans na trzecią lokatę.

Czytaj dalej…

Jak wyglądał ten mecz? Piłkarze Nimes błyskawicznie wyszli na prowadzenie w tej potyczce. Gola już w pierwszej minucie zdobył bowiem Roux.

Goście nie cieszyli się jednak długo z tego korzystnego dla siebie rezultatu, ponieważ kilka minut potem do wyrównania doprowadził Niang, który wykorzystał gapiostwo w szeregach obronnych rywali.

W 53. minucie czerwoną kartką został ukarany Briancon i od tego momentu goście musieli sobie radzić w dziesięciu.

Ostatnie słowo w tej potyczce należało do gospodarzy. Kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry trafił ponownie Niang, który zapewnił swojej ekipie komplet punktów.

Rennes – Nimes 2:1 (1:1)