REKLAMA
REKLAMA

Szczęsny solidaryzuje się z Włochami

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  18.03.2020 14:26
Szczęsny solidaryzuje się z Włochami

Wojciech Szczęsny  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Bramkarz Juventusu i reprezentacji Polski w swoim ostatnim wpisie na Instagramie wyraził solidarność z Włochami, pogrążonymi w pandemii koronawirusa.


"W czasie gdy martwimy się o nasze rodziny i naszych ukochanych, gdy modlimy się, żeby nie zarazili się wirusem, zadajemy sobie pytanie, jak i dlaczego do tego doszło. Pytanie, na które może nigdy nie poznamy odpowiedzi.

Martwimy się również o naszą przyszłość. Jak to wszystko wpłynie na nasze społeczeństwo? Czy wszystko wróci do normy? Tak sobie myślę, że ktoś może czuć się nieszczęśliwy że znalazł się w tych momencie we Włoszech, kraju, który otrzymał największy cios od wirusa.

Ja jednak się nie zgadzam z tym. Czuję się szczęśliwy, że jestem tutaj, bo wiem, że ten kraj pokona wirusa swoją jednością i pasją, z której Włosi są słynni. Przyszłe pokolenia na całym świecie będą uczyły się niewiarygodnej historii tego kraju. Będą poznawały jego piękną sztukę, unikalną architekturę, modę oraz pyszne jedzenie. Jednak nigdzie w książkach do historii nie znajdą nic o Covid-19. Ponieważ Italia jest większa, lepsza i mocniejsza niż ten wirus.

Teraz kiedy tak bardzo tęsknię za moją rodziną i modlę się o ich dobre samopoczucie, czuję się dumny, że mogę dzielić te trudne chwile z mieszkańcami Włoch. Bądź mocna Italio!" - napisał Szczęsny.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Luczywo | 18.03.2020 16:54

Pieknie powiedziane

Adrian1990 | 18.03.2020 17:15

Brawo! W tym przypadku powiedzenie "jaki ojciec taki syn" na szczęście się nie sprawdziło.kadra.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
29.03 13:08