REKLAMA
REKLAMA

Lewandowski wybrał pięciu najlepszych napastników

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bulinews.com  |  16.05.2020 09:26
Lewandowski wybrał pięciu najlepszych napastników

Robert Lewandowski  |  fot. Grzegorz Wajda

Liga niemiecka wróciła do gry!
Robert Lewandowski to jeden z najskuteczniejszych napastników na świecie według wielu ekspertów. Reprezentant Polski w jednym ze swoich ostatnich wywiadów został poproszony o wymienienie jego zdaniem najlepszych napastników, do czego piłkarz aktualnych mistrzów Niemiec się ustosunkował.

Lewandowski w trakcie trwającej kampanii wystąpił jak na razie w 33 spotkania, notując w nich 39 trafień. W samej Bundeslidze piłkarz zaliczył 25 trafień w 23 meczach. W jednej z ostatnich wypowiedzi dla mediów Polak pozwolił sobie zabrać głos w sprawie napastników.

- Najlepsi napastnicy moim zdaniem? To trudne pytanie. Jeśli mówimy o o klasycznej "9", to wymieniłbym takich piłkarzy jak: Karim Benzema, Timo Werner, Luis Suarez, Sergio Aguero, czy Kylian Mbappe - mówił Lewandowski w rozmowie z Goal.com, cytowanej przez Bulinews.com.

Polski zawodnik pozwolił sobie także na przekazanie kilku rad Erlingowi Haalandowi, który szturmem podbił serca kibiców BVB. Norweg w ostatnim czasie łączony jest z transferem do Realu Madryt.

- Erling ma ogromny potencjał, ale wciąż ma czas. Nie chcę wywierać na niego presji w moich wypowiedziach - powiedział Lewandowski.

- Jeśli będzie ciężko pracować, może stać się lepszym piłkarzem i ostatecznie osiągnąć najwyższy poziom. Dlatego może być dla niego dobrze, jeśli zostanie w Bundeslidze dłużej, zanim zrobi kolejny krok - skwitował kapitan reprezentacji Polski.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco