REKLAMA
REKLAMA

PZPN przedłużył kontrakt z Jerzym Brzęczkiem!

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PZPN  |  18.05.2020 12:35
PZPN przedłużył kontrakt z Jerzym Brzęczkiem!

Jerzy Brzęczek  |  fot. Grzegorz Wajda

Piłkarze wracają na boiska!
Jerzy Brzęczek pozostanie selekcjonerem reprezentacji Polski przynajmniej do końca 2021 roku. Szkoleniowiec przedłużył swoją umowę, o czym poinformował Polski Związek Piłki Nożnej.

PZPN w oficjalnym komunikacie poinformował również, że w przypadku awansu drużyny do finałów mistrzostw świata w Katarze, które odbędą się w 2022 roku, kontrakt zostanie automatycznie przedłużony do 31 grudnia 2022 roku.

W umowie znalazła się również klauzula umożliwiająca związkowi rozwiązanie jej w sierpniu 2021 roku, po zakończeniu finałów Mistrzostw Europy.

Boniek: Mamy pełne zaufanie do trenera


Prezes Polskiego Związki Piłki Nożnej Zbigniew Boniec podkreśla jednak, że związek na pełne zaufanie do Jerzego Brzęczka. - Postanowiliśmy przedłużyć kontrakt z Jerzym Brzęczkiem do końca 2021 roku. Mamy pełne zaufanie do selekcjonera i prowadzonej przez niego reprezentacji. W umowie jest jedna istotna klauzula, która w sierpniu 2021 roku daje PZPN możliwość rozwiązania kontraktu. W tym okresie zakończy się moja kadencja na stanowisku prezesa PZPN i chciałbym, aby nowe władze federacji miały możliwość podjęcia autonomicznej decyzji odnośnie dalszej pracy selekcjonera – powiedział Zbigniew Boniek, cytowany przez oficjalną stronę PZPN.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

FCHollywood | 18.05.2020 18:04

Szkoda.kadra.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy