Fiorentina z kompletem, grał Salamon

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: SerieA.pl  |  02.08.2020 19:52

Bartosz Salamon  |  fot. ASInfo

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Gracze SPAL Ferrara przegrali z ACF Fiorentina 1:3. Ostatecznie gospodarze zajęli ostatnie miejsce w Serie A (20 punktów). Rywale są na dziesiątej lokacie (49 oczek).

Dla obu klubów była to potyczka "o pietruszkę". W końcu gracze SPAL już dawno spadli z ligi, a rywale zajmowali - przed tą konfrontacją - miejsce w środku ligowej tabeli.

Jak wyglądało to spotkanie? W 30. minucie goście objęli prowadzenie. Chiesa zagrał na lewą stronę do Duncana, a ten pokonał golkipera klubu z Ferrary.

Kilka minut potem gospodarze doprowadzili do wyrównania. Jak do tego doszło? Valoti dostrzegł D'Alessandro, a ten przymierzył z pierwszej piłki i mieliśmy 1:1.

Wydawało się, że niedzielny mecz zakończy się remisem. W 89. minucie goście mieli jednak rzut rożny, po którym zdobyli trafienie na 2:1. Pulgar zagrał do Kouame, a ten popisał się precyzyjnym uderzeniem głową.

W czwartej minucie doliczonego czasu gry piłkarze Fiorentiny ustalili wynik tej potyczki na 3:1. Rzutu karnego nie zmarnował bowiem Pulgar.

Warto dodać, że w 80. minucie na placu gry pojawił się Salamon. Defensor zmienił wówczas Valotiego.