REKLAMA
REKLAMA

Prezydent Napoli: Milik ryzykuje brak gry przez rok

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sport Italia  |  01.08.2020 10:20
Prezydent Napoli: Milik ryzykuje brak gry przez rok

Arkadiusz Milik  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Nadal nie jest znana najbliższa przyszłość napastnika reprezentacji Polski Arkadiusza Milika. Głos w tej sprawie zabrał prezydent Napoli Aurelio De Laurentiis, który zapowiedział, że Polak może spędzić cały sezon na ławce, jeżeli nie zmieni klubu podczas letniego okna transferowego.

Obecna umowa Milika z Napoli wygasa latem przyszłego roku. Milik nie jest zainteresowany jej przedłużeniem, co sprawia, że włoski klub chciałby wytransferować go już teraz. Na razie jednak nie zapadły w tej sprawie żadne konkretne decyzje.

- Milik zawsze był na rynku. Odkąd go znam, proszę go o przedłużenie kontraktu. On tylko patrzy na mnie i nie odpowiada. Tym samym trzeba teraz zaakceptować, że musi odejść - powiedział De Laurentiis w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Prezydent Napoli grozi Milikowi


Polski napastnik najczęściej łączony jest z Juventusem, z którym miał już nawet porozumieć się w sprawie warunków indywidualnego transferu. Na razie jednak żadnemu klubowi nie udało się zawrzeć porozumienia z Napoli, które nie zamierza obniżać finansowych oczekiwań.

- Milik pójdzie do zespołu, który zaoferuje najwięcej za niego. Nie będzie żadnych zniżek dla nikogo. Inaczej ryzykuje, że zostanie w Napoli i prawdopodobnie nie będzie już brany pod uwagę przez trenera - dodał prezydent Napoli.

Napoli ma już następcę


Kibice włoskiego klubu nie muszą się już obawiać o wartościowego następcę dla Milika. W piątek Napoli poinformowało o sfinalizowaniu transferu reprezentanta Nigerii Victora Osimhena, o którego klub zabiegał od dłuższego czasu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 19 komentarzy

BOYSSAN | 01.08.2020 10:30

Nie ma lekko ten Milik z ADL.

xxBANGxx | 01.08.2020 10:41

To jest chore podejście. ADL się nigdy nie zmieni, heh.

WAYNEROONEY10 | 01.08.2020 11:20

Dlatego trzeba ten klub i tego osła omijać szerokim łukiem

Monochromatyczn | 01.08.2020 11:55

Chyba największy burak w świecie futbolu - trafił się Arkowi taki typowy Janusz. I powtórzę, Napoli powinno zostać zdegradowane, a De Lamentis dożywotnio zawieszony za to:

„Pracujemy z Federacją nad wprowadzeniem formuły play-off i play-out, żeby przełamać krzywdzącą nas ciągłość ostatnich 9 lat”

JerryF | 01.08.2020 12:36

O ile często krytykuje AdL to tym razem uważam że Milik sobie jaja robi. Miał dwie poważne kontuzje, klub go wspierał a jemu się znudziło i negocjuje z innymi klubami za plecami. Przynajmniej na to wszystko wskazuje. Ja rozumiem że AdL płaci słabo jak na współczesne chore standardy, ale nie oszukujmy się że Milik to jakaś gwiazda ktora zmienia oblicze drużyny. Dla mnie to przeciętny, solidny zawodnik który nie ma argumentów by pół klubu musiało za nim biegać.

Meryl72 | 01.08.2020 13:08

Aż mi się przypomniał przypadek de Vrija, ale klasa to coś ponad - nie można jej oczekiwać od każdego.

wojojuve | 01.08.2020 13:40

Jerry

Czyli uważasz, że Milik nie powinien móc zmienić klubu, gdyż klub go wspierał w ciężkich dla niego czasach? Przypominam, że w Napoli działy się różne cyrki i nic dziwnego, iż cześć piłkarzy nie chce tam grać.

Fan_Tulipan | 01.08.2020 14:02

I co Milik zdziwiony? Brawo De Laurentiis! Tak trzymaj!
"Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie"
Bardzo dobra postawa ADL wobec krętacza Milika.

WAYNEROONEY10 | 01.08.2020 14:36

ADL zmięknie, dali za tego Nigeryjczyka 50 baniek, a krezusami nie są

Fan_Tulipan | 01.08.2020 16:29

@WAYNEROONEY10
Zmięknie, nie zmięknie... ale znając ADL i biorąc pod uwagę postawę (tą na boisku jak i kontraktową) Milika stanowisko ADL będzie twarde i Napoli zezłomuje piłkarski wrak Pana Arka w klubie, który zapłaci najwięcej.

Joker | 01.08.2020 16:51

Fan_Tulipan
Faktycznie jest za co bić brawo, typowe zachowanie dla idioty. Na złość mamie odmrożę sobie uszy :)

Trzymanie zawodnika, z którego nie chce się korzystać to jest strata grubych milionów, które można byłoby przeznaczyć na dodatkowe wzmocnienia czy przedłużenie kontraktów z innymi zawodnikami. Nie ma nic głupszego w zarządzaniu klubem niż takie postępowanie, bo zawodnik może grać nie będzie, ale swoją kasę i tak na konto dostanie. Widać de Laurentis lubi palić pieniędzmi w piecu :)

Meryl72 | 01.08.2020 17:52

Zawodnik może grać nie będzie, ale rok biegania kółeczek na jednym boisku treningowym też specjalnie nie jest mu na rękę.

Remroc | 01.08.2020 18:20

Milik duzo nie zarabia, grac nie będzie bo i tak jest 3 napastników nie licząc jego, poza tym ADL zaakceptował ofertę Juventusu tyle ze Bernardeschi sie nie zgodził na przejscie wiec bezsensu jest gadanie ze nie chce się go pozbyć . I jeśli jest on idiota to oby więcej takich idiotow to może by liga juz wcześniej byla ciekawsza by z klubu ktory nie liczył się nigdzie zrobić małym kosztem o coś rywalizującego. Napoli i tak ma na tyle dobra sytuacje finansowa ze moze i tak na to sobie pozwolić. Nie jest to pierwsza sytuacja w historii piłki w której by coś takiego miało miejsce. A że ADL jest uparty i traktuje klub nie jako maszynkę do pieniędzy to może go tak zatrzymać jak nie dostanie oferty, która by go zadowoliła

Lysander | 01.08.2020 19:18

40 mln za szklane kolana i brak gwarancji 20 bramek to duza przesada. Powinnismy go odpuscic skoro ADL sie upiera przy 40 melonach. Inna sprawa ze ADL dobrej reklamy sobie nie robi takim traktowaniem zawodnikow

Fan_Tulipan | 01.08.2020 19:50

@Joker
Zarządzanie klubem to nie tylko zarządzanie finansami ale też zarządzanie zasobami ludzkimi ale Ty oczywiście w zarządzie niejednego klubu zasiadałeś to nie będę z Tobą polemizował.

Z newsa jasno wynika, że ADL tą karykaturę napastnika chce sprzedać temu kto zaoferuje najwięcej (dla mnie to jest logiczne postępowanie i potwierdza, że ADL dobrze zarządza finansami).
Jeżeli Milik będzie odrzucał oferty (np. będzie chciał za rok odejść za darmo) to dostaje sygnał, że posiedzi rok na ławce. W ten sposób może oczywiście stracić finansowo ale daje sygnał innym zawodnikom, że nie warto tak traktować pracodawcy jak Milik.

Co do Milika. Piłkarzyna marna się zastanowi czy warto siedzieć rok na ławce przed ME? On nie ma u Brzęczka takich forów jak Błaszczu, którego selekcjoner powoła bez względu na formę.
I co? Rok w plecy bez grania, brak powołania na ME, bez kolan, ze zdrowiem nie wiadomo jak będzie,... to wszystko może być początkiem jego problemów, a wyhamowaniem kariery na pewno.

PS.
Ty jednak jesteś prymitywnym człowiekiem określając na wstępie kogoś kto ma inne zdanie niż Twoje "idiotą".

Pjoter | 01.08.2020 23:06

Kolega Tulipan chyba nie doczytał, że kolega Joker idiotą nazwał ADL, a nie szanownwgo rozmówcę. Nie, żebym uważał, że wielka to różnica kogo się tak nazywa w przestrzeni publicznej, ale fakt, že obrusza się o to ktoś, kto pana piłkarza Arkadiusza Milika nazywa w tym samym poscie "karykaturą napastnika" i "piłkarzyną marną", czyni autora śmiesznym.

Joker | 01.08.2020 23:57

Fan_Tulipan
Zarzucasz mi swoje przywary, typowe. Obrażasz wszystkich dookoła, z Milikiem na czele, którego oceniając tak jak od dawna robisz pokazujesz swoją ignorancję, i ustawiasz się w roli typowego polskiego hejterka, którego największym życiowym sukcesem jest zwrócenie na siebie uwagi poprzez obrażanie innych.

Zarządzanie zasobami ludzkimi nie polega na poniewieraniu ludźmi czy traktowaniu ich jak śmieci, ale widać taki masz sposób na postępowanie z ludźmi, a każdy ocenia innych po sobie.

PS. Proponuję nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Nie nazwałem nikogo idiotą (Ty za to tu obrażasz ile wlezie), tylko nazwałem takie zachowanie "typowym dla idioty". Czujesz różnicę? Nie mówię jesteś idiotą, tylko mówię postąpiłeś jak idiota, jest różnica? Określiłem dane zachowanie, a nie człowieka, Ty za to cały czas obrażasz ludzi, nie czyny.

Fan_Tulipan | 02.08.2020 09:03

@Joker
Po moim "Brawo De Laurentiis!..." Twój wpis "Faktycznie jest za co bić brawo, typowe zachowanie dla idioty... " można rozumieć dwojako. Tyle.

"Obrażasz wszystkich dookoła"(?) A to ciekawe? Kogo? Wymień.
Hmm. Już masz problem bo wymienisz siebie i kolegę Milika? To ja również z Twoich wpisów wymienię dwie osoby, które mogą być uznane z obrażane. Ale to nie piaskownica.

Pisząc po Twojemu @Joker i nie czuj się obrażony ale Twoje tłumaczenie komentarzy jest "typowe dla głupka" (Czujesz różnicę? Nie mówię jesteś głupkiem, tylko mówię postąpiłeś jak głupek, jest różnica?)
Miłej niedzieli.

PS.
Pisząc o Miliku nie "obrażam" jego, a jedynie jego czyny na boisku, a właściwie ich brak ostatnio.

Joker | 02.08.2020 20:06

Fan_Tulipan
Akurat tłumaczenie komentarzy wynika z poziomu ich adresatów... Ale to faktycznie moja wina, zawsze należy dostosować przekaz do odbiorcy...

PS. Dalsza część tłumaczenia. Z zachowaniem jak idiota to była skierowane w stronę de Laurentisa, a nie Ciebie, teraz myślę już jest jasno :)kadra.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy