REKLAMA
REKLAMA

Wilczek wraca do Danii. Polak wzmocnił FC Kopenhagę

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  06.08.2020 11:20
Wilczek wraca do Danii. Polak wzmocnił FC Kopenhagę

Kamil Wilczek  |  fot. Ekstraklasa SA

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Kamil Wilczek został nowym zawodnikiem FC Kopenhagi, poinformowała oficjalna strona internetowa klubu ze stolicy Danii. Tym samym zawodnik wraca na Półwysep Jutlandzki po kilku miesiącach spędzonych w tureckim Göztepe.

W nowym klubie polski napastnik będzie grał z numerem dziewięć na koszulce. 32-latek z klubem z Kopenhagi parafował umowę, która obowiązywać będzie do końca czerwca 2023 roku.

Solbakken: Wilczek to zawodnika pracujący dla dobra zespołu


Wilczek w Danii jest dobrze znanym zawodnikiem. Przypomnijmy, że w przeszłości bronił barw Bröndby IF, z którym zdobył nawet Puchar Danii. - Oczywiście znamy Wilczka bardzo dobrze z czasów jego występów w Superlidze, gdzie przez trzy sezony z rzędu pokazywał, że jest skutecznym napastnikiem, który jest niezwykle skuteczny w polu karnym rywali, pracując jednocześnie bardzo ciężko dla dobra zespołu - mówił po ogłoszeniu transferu opiekun drużyny z Kopengahi w osobie Stale Solbakkena.

Sam Wilczek nie może się natomiast doczekać występu w nowych barwach. - Kiedy nadarzyła się okazja, aby przyjechać do FCK, nie miałem wątpliwości, jaką decyzję podjąć - mówił Polak cytowany przez oficjalną stronę duńskiego klubu.

Wilczek: Znam dobrze ligę duńską


- Znam dobrze Superligę i wiem, że przychodzę do klubu, który każdego sezonu dąży do mistrzostw i sukcesów w europejskich pucharach. Sam jestem bardzo ambitną osobą, więc podoba mi takie nastawienie - zaznaczył Wilczek.

Dodajmy, że jeszcze dzisiaj polski napastnik ma dołączyć do treningów z drużyną z Kopenhagi. W każdym razie Wilczek na pewno nie będzie mógł grać w spotkaniach związanych z dokończeniem obecnego sezonu. Tym samym Polaka nie zobaczymy na boisku w starciu FC Kopenhagi z Manchesterem United, który jest zaplanowany na poniedziałkowy wieczór.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco