REKLAMA
REKLAMA

Twitter po meczu BiH - Polska, czyli polowanie odwołane

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  08.09.2020 10:11
Twitter po meczu BiH - Polska, czyli polowanie odwołane

Reprezentacja Polski  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Reprezentacja Polski po przewidywanej porażce z Holandią odniosła zwycięstwo z Bośnią i Hercegowiną, która w boju z Biało-czerwonymi zagrała w eksperymentalnym zestawieniu. Pierwsze oceny występu polskiej ekipy były takie, że pierwsze 30 minut w wykonaniu "Orłów Brzęczka", to znów była katastrofa. Po zmianie stron było nieco lepiej, ale wciąż polska drużyna nie wykorzystuje swojego potencjału. Na popularnym portalu społecznościowym znów nie brakowało krytycznych opinii w kierunku Biało-czerwonych.

Reprezentacja Polski w Lidze Narodów UEFA potrzebował sześciu meczów, aby odnieść swoje premierowe zwycięstwo. Przypomnijmy, że Biało-czerwoni pokonali Bośnię i Hercegowinę 2:1, mimo że przegrywali 0:1. Oba gola dla Polaków padły po uderzeniach głową. Najpierw do wyrównania doprowadził Kamil Glik, a w drugiej odsłonie swoje 14. trafienie w koszulce z orzełkiem na piersi zaliczył Kamil Grosicki.

Zbigniew Boniek (prezes PZPN)Jakub Białek (Weszlo.com)Sebastian Chabiniak (Eleven Sports)Kamil Kania (Weszlo.com)Michał Kołodziejczyk (dyrektor Canal+)Maciej Kmita (WP Sportowe Fakty)
- Sprawy prywatne trochę mnie odłączyły od piłki. Wracam i naprawdę jest temat, że PZPN be, bo nie puścił Piątka do Niemiec? Miejmy odrobinę RiGCZu i się nie wygłupiajmy. Przecież, gdyby PZPN ustąpił Hercie, byłaby to kompromitacja PZPN. Niech spadają na drzewo - napisał Przemysław Langier Onet.pl, odnosząc się do afery związanej z powrotem Krzysztofa Piątka do Herthy i spodziewaną kwarantanną.

Przemysław Langier (Onet.pl)Krzysztof Marciniak (Canal+)Góralski królem środka pola


- Kto by pomyślał: najwięcej celnych prostopadłych piłek w tempo ze środka w naszym zespole Jacek Góralski - napisał Tomasz Smokowski z "Kanału Sportowego".

Tomasz Smokowski (Kanał Sportowy)Krzysztof Stanowski (Weszlo.com, Kanał Sportowy)Marek Szkolnikowski (dyrektor TVP Sport)Mateusz Święciciki (Eleven Sports)Andrzej Twarowski (Canal+)Marek Wawrzynowski (WP Sportowe Fakty)OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco