REKLAMA
REKLAMA

Twitter: Wysyp solidnej klasy piłkarzy. Mąki nie ma, a chleb jakby rósł

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  15.10.2020 11:14
Twitter: Wysyp solidnej klasy piłkarzy. Mąki nie ma, a chleb jakby rósł

Piłkarze reprezentacji Polski  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Reprezentacja Polski w trakcie październikowego zgrupowania nie przypominała w żadnym stopniu zespołu, który kibice Biało-czerwonych mieli okazję widzieć w minionym miesiącu. W starciach przeciwko Finlandii, Włochom oraz Bośni i Hercegowinie ekipa Jerzego Brzęczka zaprezentowała swój potencjał, dzięki czemu jest liderem grupy pierwszej w Dywizji A. Poniżej prezentujemy najciekawsze opinie na temat postawy polskiego zespołu w środowym boju.

Reprezentacja Polski pokonała na Stadionie Miejskim we Wrocławiu Bośnię i Hercegowinę 3:0. Tym samym Biało-czerwoni w dwóch meczach z ekipą z Bałkanów zainkasowali sześć punktów. Szansa na powiększenie tego dorobku już w połowie listopada, gdy ekipa Jerzego Brzęczka zmierzy się z Włochami i Holandią.

Zbigniew Boniek (prezes PZPN)Tomasz Ćwiąkała (Canal+)Marcin Gazda (Eleven Sports)Adam Godlewski (LegalniBukmacherzy.pl)Maciej Henszel (rzecznik prasowy Lech Poznań)Michał Kołodziejczyk (Canal+)Przemysław Langier (Goal.pl)Tomasz Włodarczyk (Meczyki.pl)Tomasz Urban (Eleven Sports)Przegląd SportowyOTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy