REKLAMA
REKLAMA

Maciej Stolarczyk selekcjonerem kadry U-21

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PZPN  |  15.10.2020 15:42
Maciej Stolarczyk selekcjonerem kadry U-21

Maciej Stolarczyk  |  fot. Radosław Bełżek

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Maciej Stolarczyk został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski do lat 21 - poinformował Polski Związek Piłki Nożnej. Na stanowisku tym zastąpił Czesława Michniewicza, który pożegnał się z kadrą po wtorkowym meczu eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy z Bułgarią.

Decyzja o rozstaniu z trenerem Michniewiczem zapadła już wcześniej. Jego losy były przesądzone po objęciu posady trenera Legii Warszawa w drugiej połowie września. Wszystkie strony uzgodniły wówczas, że szkoleniowiec do końca eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy pracę w klubie będzie łączył z pracą w reprezentacji. Po przegranym w ubiegłym tygodniu meczu z Serbią zapadła jednak decyzja o wcześniejszym rozstaniu i szkoleniowiec pożegnał się z kadrą po wtorkowym meczu z Bułgarią (1:1).

Maciej Stolarczyk, który został następcą Czesława Michniewicza, od czerwca tego roku prowadził reprezentację Polski do lat 17. W przeszłości, w latach 2016-2017 był również trenerem kadry do lat 20. Najczęściej w roli trenera mieliśmy go jednak okazję oglądać na ławce Wisły Kraków.

Były reprezentant Polski (osiem występów w kadrze) na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski do lat 21 zadebiutuje już w przyszłym miesiącu. 17 listopada poprowadzi drużynę w ostatnim meczu w ramach eliminacji, w który Biało-Czerwoni zmierzą się z Łodzi z Łotwą.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

masta87 | 15.10.2020 17:12

Nie wiem czy to dobry wybór, mam mieszane uczucia.kadra.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy