REKLAMA
REKLAMA

Wielki pech Polaka w Anglii. Nie uznano mu zwycięskiego gola

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Sky Sports  |  24.10.2020 15:28
Wielki pech Polaka w Anglii. Nie uznano mu zwycięskiego gola

Kamil Jóźwiak  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Kamil Jóźwiak skakał z radości, gdy w meczu Derby County z Nottingham Forrest trafił do siatki na 2:1. Dobry humor polskiego pomocnika szybko popsuł jednak sędzia, który odgwizdał spalonego.

Co ciekawe jednak, Kamil Jóźwiak nie znajdował się na ofsajdzie. Był na nim jego kolega z drużyny, Martyn Waghorn, który nie dotknął przy tej akcji piłki. Arbiter uznał jednak, że zawodnik Derby County absorbował uwagę bramkarza i utrudnił mu skuteczną interwencję. Zdaniem ekspertów decyzja o nieuznaniu bramki polskiego zawodnika była więc słuszna.

Polak czeka na premierowego gola


Mecz zakończył się ostatecznie remisem 1:1 i Kamil Jóźwiak nie został bohaterem. Polak nadal czeka tym samym na pierwszego gola w angielskiej Championship. Ofensywny pomocnik trafił do Derby w tym roku z Lecha Poznań. W poprzednim sezonie polskiej ligi zdobył on w 35 meczach osiem goli. W barwach swojego nowego angielskiego zespołu wystąpił jak dotąd pięciokrotnie.

Derby County spisuje się na razie poniżej oczekiwań. Zespół ten zdobył w siedmiu kolejkach zaledwie cztery punkty. Daje mu to dwudzieste pierwsze miejsce w tabeli Championship.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy