REKLAMA
REKLAMA

Pech Gumnego, 22-latek znów z konuzją

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  21.11.2020 23:44
Pech Gumnego, 22-latek znów z konuzją

Robert Gumny  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Robert Gumny w sobotnim meczu Bundesligi, w którym FC Augsburg mierzył się na wyjeździe z Borussią M'Gladbach, spędził na placu gry 54 minuty. Mateusz Borek poinformował na Twitterze, że reprezentant Polski opuścił boisko z powodu kontuzji.

Robert Gumny już w trakcie ostatniego zgrupowanie drużyny narodowej nabawił się urazu. Chociaż wydawało się, że sytuacja zdrowotna młodego piłkarza została opanowana, to ostatecznie wiele wskazuje na to, że kontuzja zawodnika się pogłębiła.

Warto podkreślić, że w przypadku poważniejszego urazu Gumnego, kłopot będzie miał trener Heiko Herrlich. Dlaczego? Pozostali jego prawi obrońcy też leczą kontuzje.

Dodajmy, że polski defensor został zmieniony w sobotnim starciu przez Raphaela Frambergera. Ostatecznie spotkanie na Borussia Park zakończyło się rezultatem 1:1.

- Dziś 53 minuty Roberta Gumnego w barwach Augsburga przeciw Borussii M'Gladbach. Polak zszedł z kontuzją. Odnowił mu się uraz, którego nabawił się w meczu kadry - napisał na Twitterze Mateusz Borek.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy